Opening hours (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: closed
lt: uždaryta

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: - None -
lt: - Joks -

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Node
lt: Mazgas

en: Week
lt: Savaitė

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
