Opening hours (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: closed
ro: închis

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Date
ro: Data

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Category
ro: Categorie

en: Save
ro: Salvare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Node
ro: Nod

en: Week
ro: Săptămână

en: January
ro: Ianuarie

en: February
ro: Februarie

en: March
ro: Martie

en: April
ro: Aprilie

en: May
ro: Mai

en: June
ro: Iunie

en: July
ro: Iulie

en: September
ro: Septembrie

en: October
ro: Octombrie

en: November
ro: Noiembrie

en: December
ro: Decembrie

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Repeat
ro: Repetare

en: Notice
ro: Notificare

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări
