Opening hours (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (42 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: closed
uk: закрите

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: - None -
uk: - Немає -

en: Category
uk: Категорія

en: Save
uk: Зберегти

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Node
uk: Матеріал

en: Week
uk: Тиждень

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Repeat
uk: Повторення

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Start time
uk: Початковий час

en: Discard changes
uk: Відхилити зміни

en: Delete instance
uk: Видалити зразок

en: Next week
uk: Наступний тиждень

en: until
uk: до

en: End time
uk: Кінцевий час

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

en: Opening time
uk: Час початку

en: Closing time
uk: Час завершення
