Opening hours (7.x-1.5-beta1) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: closed
et: suletud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Date
et: Kuupäev

en: - None -
et: - Puudub -

en: Category
et: Kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Node
et: Postitus

en: Week
et: Nädal

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Notice
et: Teavitus

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: until
et: kuni
