Opening hours (7.x-1.4-beta2) - en to id translation catalogue (31 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: closed
id: ditutup

en: Cancel
id: Batal

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Date
id: Tanggal

en: - None -
id: - Tiada -

en: Category
id: Kategori

en: Save
id: Simpan

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Week
id: Pekan

en: January
id: Januari

en: February
id: Februari

en: March
id: Maret

en: May
id: Mei

en: June
id: Juni

en: July
id: Juli

en: August
id: Agustus

en: October
id: Oktober

en: November
id: Nopember

en: December
id: Desember

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Repeat
id: Diulangi

en: Notice
id: Peringatan

en: Discard changes
id: Membuang perubahan
