Opening hours (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (37 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: closed
it: chiuso

en: Cancel
it: Annulla

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Date
it: Data

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Category
it: Categoria

en: Save
it: Salva

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Node
it: Nodo

en: Week
it: Settimana

en: January
it: Gennaio

en: February
it: Febbraio

en: March
it: Marzo

en: April
it: Aprile

en: May
it: Mag

en: June
it: Giugno

en: July
it: Luglio

en: August
it: Agosto

en: September
it: Settembre

en: October
it: Ottobre

en: November
it: Novembre

en: December
it: Dicembre

en: End date
it: Data finale

en: Repeat
it: Ripeti

en: Notice
it: Avviso

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Discard changes
it: Abbandona le modifiche

en: Delete instance
it: Elimina istanza

en: End time
it: Punto di fine
