Opening hours (7.x-1.6) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: closed
os: æхгæд

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Date
os: Датæ

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Category
os: Категори

en: Save
os: Ныффысс

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат
