Opening hours (7.x-1.6) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: closed
si: වසාදැමුවා

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්
