Openlayers (7.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Parents
gl: Pais

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Update
gl: Actualizar

en: Path
gl: Ruta

en: Components
gl: Compoñentes

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: sources
gl: fontes

en: Width
gl: Ancho

en: Class
gl: Clase

en: Filters
gl: Filtros

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Key
gl: Clave

en: source
gl: Orixe

en: Source
gl: Orixe

en: Source type
gl: Tipo de fonte

en: Map
gl: Mapa

en: Controls
gl: Controis

en: Style
gl: Estilo

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Service
gl: Servizo

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: TODO
gl: POR FACER

en: this
gl: este

en: Point
gl: Punto

en: Style options
gl: Opcións de estilo

en: Styles
gl: Estilos

en: View: @view - Display: @display
gl: Vista: @view - Presentación: @display
