OpenLayers (7.x-2.0-alpha0) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Activated
af: Geaktiveer

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Navigation
af: Navigasie

en: Revert
af: Rol terug
