OpenLayers (7.x-2.0-alpha0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: List
be: Сьпіс

en: Description
be: Апісаньне

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Наладкі

en: Export
be: Экспарт

en: Path
be: Шлях

en: Normal
be: Нармалёвы

en: Navigation
be: Навігацыя
