OpenLayers (7.x-2.0-alpha0) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Done
bn: সম্পন্ন

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক
