OpenLayers (7.x-2.0-alpha0) - en to ku translation catalogue (28 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Edit style
ku: دسکاریکردنی شێواز

en: Delete style
ku: سڕینەوەی شێواز
