OpenLayers (7.x-2.0-alpha0) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Solid
my: သိပ်သည်း

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
