OpenLayers (7.x-2.0-alpha0) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Navigation
nn: Navigering
