OpenLayers (7.x-2.0-alpha0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: Navigation
ug: يېتەكچى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش
