OpenLayers (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Path
bs: Putanja

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Normal
bs: Normalno

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Clone
bs: Klon

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Round
bs: Zaokruži
