OpenLayers (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: URL
mn: Интернэт хаяг

en: Path
mn: Зам

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Revert
mn: Буцаах
