OpenLayers (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Weight
ne: भार

en: Settings
ne: निर्धारणहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुस

en: Export
ne: निर्यात गर्नुस

en: Save
ne: बचत गर्नुस
