Openlayers (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: On
ar: في

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Done
ar: تمّ

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Square
ar: ميدان

en: Clone
ar: استنساخ

en: Map
ar: خريطة

en: Revert
ar: استرجع

en: Style
ar: نمط

en: Permalink
ar: الرابط الثابت

en: Exceptions
ar: استثناءات

en: Raw
ar: سطر

en: Default style
ar: الشكل الافتراضي

en: Edit style
ar: تحرير النمط

en: Delete style
ar: حذف النمط
