Openlayers (7.x-2.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (41 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Exceptions
bo: དམིགས་བསལ་ཅན

en: Solid
bo: མཁྲེགས་པོ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Round
bo: བཞི་དོར་ལྔ་འཕེལ

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Edit style
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་བཟོ

en: Delete style
bo: བཟོ་ལྟ་སུབ་པ
