OpenLayers (7.x-2.0-alpha2) - en to da translation catalogue (46 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Icon
da: Ikon

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Activated
da: Aktiveret

en: Done
da: Færdig

en: General information
da: Generel information

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Square
da: Kvadrat

en: Clone
da: Klon

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Map
da: Knyt

en: Revert
da: Gendan

en: Style
da: Typografi

en: Exceptions
da: Undtagelser

en: Solid
da: Ensfarvet

en: Distance
da: Afstand

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: Zoom level
da: Zoomniveau

en: Default style
da: Standardudseende

en: Point
da: Punkt

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Round
da: Afrund

en: Watch
da: Overvåg

en: Edit style
da: Redigér style

en: Delete style
da: Slet style
