Openlayers (7.x-2.0-alpha2) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Done
el: Έγινε

en: Overridden
el: Έχει παρακαμφθεί

en: Normal
el: Κανονικό

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Threshold
el: Όριο

en: Map
el: Χάρτης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Style
el: Στυλ

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος

en: Exceptions
el: Εξαιρέσεις

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Styles
el: Στυλ

en: Edit style
el: Επεξεργασία στυλ

en: Delete style
el: Διαγραφή στυλ
