Openlayers (7.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Done
hy: Կատարված է

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Edit style
hy: Խմբագրել ոճը

en: Delete style
hy: Ջնջել ոճը
