Openlayers (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Add
jv: Tambah

en: Done
jv: Rampung

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Revert
jv: Baléknā

en: Permalink
jv: Tautan jejeg

en: Edit style
jv: Nyunting gagrag

en: Delete style
jv: Mbusak gagrag
