OpenLayers (7.x-2.0-alpha2) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Edit style
km: កែ​សម្រួល​រចនា​ប័ទ្ម

en: Delete style
km: លុប​រចនា​ប័ទ្ម
