OpenLayers (7.x-2.0-alpha2) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
