OpenLayers (7.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Done
ps: ترسره شو

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Map
ps: نقشه

en: Style
ps: ډول

en: Styles
ps: ډولونه
