OpenLayers (7.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
