OpenLayers (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Done
sl: Opravljeno

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Revert
sl: Povrni
