Openlayers (7.x-2.0-alpha2) - en to th translation catalogue (28 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Navigation
th: นำทาง

en: Clone
th: โคลน

en: Map
th: แผนที่

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Exceptions
th: ข้อยกเว้น

en: Styles
th: ลักษณะ
