Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (39 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: Anchor
be: Якар

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Activated
be: Актываваны

en: Done
be: Зроблена

en: Overridden
be: Адменена

en: Normal
be: Нармальны

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Map
be: Мапа

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Edit style
be: Рэдагаваць стыль

en: Delete style
be: Выдаліць стыль
