OpenLayers (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (30 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Anchor
bg: Котва

en: Done
bg: Готово

en: Navigation
bg: Навигация

en: Revert
bg: Връщане

en: Blue
bg: Син
