Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (46 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Done
cs: Hotovo

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Navigation
cs: Navigace

en: Clone
cs: Klonovat

en: Threshold
cs: Práh

en: Map
cs: Mapa

en: Revert
cs: Vrátit

en: Red
cs: Červená

en: Style
cs: Styl

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Default style
cs: Výchozí styl

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Styles
cs: Styly

en: Edit style
cs: Upravit styl

en: Delete style
cs: Odstranit styl
