Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Anchor
et: Ankur

en: Separator
et: Eraldaja

en: Done
et: Valmis

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Navigation
et: Menüü

en: Square
et: Ruut

en: Clone
et: Klooni

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Map
et: Kaart

en: Revert
et: Lähtesta

en: Red
et: Punane

en: Style
et: Stiil

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Exceptions
et: Erandid

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Default style
et: Vaikimisi stiil

en: Round
et: Ümarda

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Styles
et: Stiilid

en: Longitude Field
et: Pikkuskraadi väli

en: Edit style
et: Muuda stiili

en: Delete style
et: Kustuta stiil
