Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (39 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Anchor
eu: Aingura

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Done
eu: Eginda

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Clone
eu: Klonatu

en: Map
eu: Mapa

en: Style
eu: Estiloa

en: Blue
eu: Urdina

en: Styles
eu: Estiloak

en: Edit style
eu: Estiloa editatu

en: Delete style
eu: Estiloa ezabatu
