OpenLayers (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (49 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Activated
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Square
kn: ಚೌಕ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Yahoo
kn: ಯಾಹೂ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Zoom level
kn: ಗಾತ್ರಬದಲಾವಣೆಯ ಮಟ್ಟ

en: Point
kn: ಬಿಂದು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Maps
kn: ನಕ್ಷೆಗಳು

en: Layers
kn: ಪದರಗಳು

en: Watch
kn: ಗಮನಿಸು

en: File Format
kn: ಕಡತ ವಿನ್ಯಾಸ
