Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Anchor
lv: Novietot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Done
lv: Pabeigts

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Clone
lv: Klonēt

en: Threshold
lv: Slieksnis

en: Map
lv: Karte

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Red
lv: Sarkans

en: Style
lv: Stils

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Green
lv: Zaļš

en: Blue
lv: Zils

en: API Keys
lv: API atslēgas

en: Settings page
lv: Uzstādījumu lapa

en: Default style
lv: Noklusējuma stils

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Round
lv: Noapaļot

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Maps
lv: Kartes

en: Layers
lv: Slāņi

en: Styles
lv: Stili

en: Default Map
lv: Noklusētā karte

en: OpenLayers Source
lv: OpenLayers avots

en: OpenLayers Map
lv: OpenLayers karte

en: Edit style
lv: Labot stilu

en: Delete style
lv: Dzēst stilu

en: Google Maps API Map
lv: Google Maps API karte

en: Yahoo Maps API Map
lv: Yahoo Maps API karte

en: Manage maps, layers, styles, and map behaviors.
lv: Pārvaldiet kartes, slāņus, stilus un kartes uzvedības.

en: Administer OpenLayers
lv: Administrēt OpenLayers

en: OpenLayers Default Map
lv: OpenLayers noklusētā karte

en: OpenLayers main settings
lv: OpenLayers pamata iestatījumi

en: Marker !color
lv: !color marķieris

en: Marker Black
lv: Melns marķieris

en: Marker Black Small
lv: Mazs melns marķieris

en: Preview Map
lv: Priekšskatīt karti
