Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (30 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Normal
mr: साधारण

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Navigation
mr: आवागमन
