Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (48 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Anchor
oc: Ancòra

en: Separator
oc: Separador

en: Done
oc: Acabat

en: Overridden
oc: Espotit

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Clone
oc: Clonar

en: Revert
oc: Restablir

en: Red
oc: Roge

en: Style
oc: Estil

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Exceptions
oc: Excepcions

en: Solid
oc: Solide

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Rounded corners
oc: Caires arredondits

en: Point
oc: Punt

en: Round
oc: Arrondi

en: Displays
oc: Afichatges

en: Polygon
oc: Poligòn

en: Styles
oc: Estils

en: Edit style
oc: Modificar l'estil

en: Delete style
oc: Suprimir l'estil
