Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (156 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Separator
uk: Розділювач

en: Activated
uk: Активовано

en: Image Path
uk: Шлях до зображення

en: Done
uk: Готово

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Square
uk: Квадрат

en: Clone
uk: Клонувати

en: Threshold
uk: Поріг

en: Map
uk: Мапа

en: Revert
uk: Відновити

en: Basics
uk: Основні

en: Red
uk: Червоний

en: Style
uk: Стиль

en: Map Title
uk: Заголовок карти

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Solid
uk: Суцільне

en: Distance
uk: Відстань

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Raw
uk: Raw (без обробки)

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Ratio
uk: Співвідношення

en: Settings page
uk: Сторінка налаштувань

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Data Source
uk: Джерело даних

en: Default style
uk: Базовий стиль

en: Bounding Box
uk: Габаритна рамка

en: Point
uk: Точка

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Round
uk: Округлення

en: Displays
uk: Відображення

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Maps
uk: Карти

en: Layers
uk: Шари

en: Projection
uk: Проекція

en: Styles
uk: Стилі

en: Delete layer
uk: Видалення шару

en: Watch
uk: Спостерігати

en: Latitude Field
uk: Поле широти

en: Longitude Field
uk: Поле довготи

en: Buffer
uk: Буфер

en: Edit style
uk: Редагування стилю

en: Delete style
uk: Видалити стиль

en: Layers & Styles
uk: Шари та Стилі

en: Title Field
uk: Поле заголовку

en: File Format
uk: Формат файла

en: Layer Name
uk: Назва шару

en: Top Field
uk: Верхнє поле

en: Right Field
uk: Праве поле

en: Bottom Field
uk: Нижнє поле

en: Left Field
uk: Ліве поле

en: <a href="@cloudmade">Get a CloudMade account and API Key</a>
uk: <a href="@cloudmade">Отримати обліковий запис та ключ API CloudMade</a>

en: Provides a button that expands maps to the size of the page.
uk: Виводить кнопку, яка розширює інтерфейс карти до розміру сторінки.

en: Provides a line of scale in the map interface.
uk: Виводить в інтерфейсі карти лінійку з масштабом.

en: Google Layer Type
uk: Тип шару Google

en: Number of Zoom Levels
uk: Кількість рівнів масштабування

en: Yahoo Layer Type
uk: Тип шару Yahoo

en: Edit OpenLayers layer.
uk: Редагувати шар OpenLayers.

en: Layers name
uk: Назви шарів

en: Paste layer code here
uk: Вставте сюди код шару

en: Layer name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва шару має містити тільки латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: An existing layer of this name already exists
uk: Шар з такою назвою вже створений

en: Add Layer
uk: Додати шар

en: Available Features
uk: Доступні функції

en: Layer !layer_name is unavailable because its 
          layer type or the module that provides its layer type is missing
uk: Шар !layer_name недоступний, оскільки відсутній
           необхідний йому тип шару або модуль, що забезпечує цей тип шару

en: <a href="!url">CloudMade</a> Custom Map
uk: Власна карта <a href="!url">CloudMade</a>

en: <a href="!url">Web Map Service</a>
uk: <a href="!url">Сервіс веб-карт</a>

en: <a href="!url">Tile Map Service</a>
uk: <a href="!url">Сервіс карт Tile</a>

en: <a href="!url">MapTiler</a> or GDAL2Tiles
uk: <a href="!url">MapTiler</a> або GDAL2Tiles

en: When a PNG, make the background color transparent
uk: Якщо PNG, зробити колір фону прозорим

en: Base URL (template)
uk: Основний URL (шаблон)

en: The layer %layer_name cannot be reprojected to the map projection: EPSG: %map_proj
uk: Шар %layer_name не може бути перепроектований в картографічну проекцію EPSG: %map_proj

en: Dependency not found:
uk: Залежності не знайдені:

en: Butt
uk: Зріз

en: Dot
uk: Крапка

en: Dash
uk: Риска

en: OpenLayers Data Overlay
uk: Накладення даних OpenLayers

en: Openlayers Map
uk: Карта Openlayers

en: Map Description
uk: Опис карти

en: OpenLayers Presets
uk: Передустановки OpenLayers

en: Found old presets.
uk: Знайдено старі передустановки

en: With the 7.x-2.x version of the OpenLayers module, map presets were renamed to just maps.  This has some implications on APIs and hooks.  One or more of of the modules installed on this site is utilizing the deprecated %hook.  Please <a href="@url">read the upgrade page</a>, then contact the module owner or fix the custom module yourself.
uk: Починаючи з версії 7.x-2.x модуля OpenLayers, передустановки карт були перейменовані в карти. Це вплинуло на API і хуки (обробники переривань). На цьому увімкнено один або кілька модулів, що використовують застарілий хук %hook. Будь ласка, <a href="@url">прочитайте сторінку оновлення</a>, потім зв'яжіться з автором модуля або виправте модуль власноруч.

en: Found Features with presets.
uk: Знайдені властивості з передустановками.

en: With the 7.x-2.x version of the OpenLayers module, map presets were renamed to just maps.  This has some implications on APIs and hooks.  There are Features on this site that contain the old map presets.  Please <a href="@url">read the upgrade page</a>, and rebuild the following Features: %features
uk: Починаючи з версії 7.x-2.x модуля OpenLayers, передустановки карт були перейменовані в карти. Це вплинуло на API і хуки (обробники переривань). На цьому увімкнено модуль Властивості (Features), що містить старі передустановки карт. Будь ласка, <a href="@url">прочитайте сторінку оновлення</a>, і за можливості перестворіть наступні властивості: %features

en: Center when located
uk: Центрувати, якщо знайдено місце розташування

en: When enabled, if the geolocation control finds a location, it will set the center of the map at this point.
uk: Якщо увімкнено і керування геолокації визначило місце розташування, то буде виконано центрування карти за даною точкою.

en: An integer zoom level for when a location is found.  0 is the most zoomed out and higher numbers mean more zoomed in (the number of zoom levels depends on your map).
uk: Ціле число рівня масштабу коли визначено місце розташування. 0 - найбільший масштаб, а більш цифри означають наближення (кількість рівнів масштабу залежить від вашої карти).

en: When enabled, the map will continue to try to update the location of the device.
uk: Якщо увімкнено, карта буде намагатися оновити місце розташування пристрою.

en: Document Drag
uk: Перетягування документу

en: Allow panning of the map by dragging outside map viewport.
uk: Дозволити панорамування карти шляхом перетягування карти мишею за межі вікна перегляду.

en: OpenLayers Maps
uk: Карти OpenLayers

en: Google Maps API version
uk: Версія API Карт Google

en: If you use Google Maps v3, an API key is not necessary.
uk: Якщо використовуються Карти Google v3, ключ API не потрібен.

en: Configure where Drupal finds 
            the OpenLayers javascript library. Using a local or <a href="@olb">compacted 
            version</a> of OpenLayers can reduce filesize, but remember to set the Image Path and 
            CSS Path options in every map, because OpenLayers is not able to find these resources 
            automatically. See the included documentation in /doc for 
            more details.
uk: Вкажіть, де Drupal буде шукати JavaScript-бібліотеку від OpenLayers. Використання локальної або <a href="@olb">стисненої версії</a> OpenLayers дозволяє зменшити розмір файлу, але не забудьте встановити шлях зображень і шлях CSS в кожній карті, бо OpenLayers не в змозі знайти ці ресурси автоматично. Для більш детальної інформації дивіться пропоновану в /doc документацію.

en: Maps are combinations of the layers, styles, and behaviors 
            which constitute maps. They also contain basic configuration like the 
            width and centerpoint of the map - everything except for a mechanism 
            to put a map on a page. For that, use the Views OpenLayers Map style.
uk: Карти поєднують в собі шари, стилі і поведінку карт. Також вони містять основні параметри, такі як, ширина і висота карти, її центральна точка та інше, крім механізму відображення карти на сторінці. Для цього використовуйте стиль Карта OpenLayers в виді.

en: Administer OpenLayers
uk: Адміністрування OpenLayers

en: Configure OpenLayers settings, styles, maps, and layers.
uk: Конфігурування налаштувань OpenLayers, стилів, карт та шарів.

en: Paste map code here
uk: Вставте сюди код карти

en: Unable to interpret map code.
uk: Неможливо інтерпретувати код карти.

en: Map name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва карти має містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: A map by that name already exists; please choose a different name
uk: Карта з такою назвою вже створена: оберіть іншу назву

en: Create OpenLayers maps.
uk: Створити карти OpenLayers.

en: Add OpenLayers maps.
uk: Додати карти OpenLayers.

en: Clone Map
uk: Клонувати карту

en: Clone OpenLayers maps.
uk: Клонувати карту OpenLayers.

en: Edit map
uk: Редагувати карту

en: Edit OpenLayers maps.
uk: Редагувати карту OpenLayers.

en: Delete map
uk: Видалити карту

en: Delete OpenLayers map.
uk: Видалити карту OpenLayers.

en: Export map
uk: Експортувати карту

en: Export OpenLayers map.
uk: Експортувати карту OpenLayers.

en: Clone map %map
uk: Клонувати карту %map

en: This is the descriptive title of the map and will show up most often in the interface.
uk: Описувальна назва карти, що буде найчастіше показана в інтерфейсі.

en: This is full description of the map and is mostly used on the map overview list page.
uk: Повна назва карти, що найчастіше використовується на сторінці оглядового переліку карт.

en: Map Name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Назва мапи має містити лише латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: The Map Name already exists.
uk: Назва карти вже використовується.

en: The URL of an icon for points in a layer.  The following options are available:
            <ul><li>Full path, such as http://example.com/icon.png</li>
            <li>Relative Drupal path, such as sites/all/modules/example/icon.png</li>
            <li>Absolute path, such as /icon.png (though this is not suggested for maintainability reasons)</li></ul>
uk: URL-адреса іконки для точок (позначок) в шарі. Можливі наступні варіанти:
          <ul><li>Повний шлях, наприклад: http://example.com/icon.png </li>
          <li>Відносний шлях, наприклад: sites/all/modules/example/icon.png</li>
          <li>Абсолютний шлях, наприклад: /icon.png (не рекомендується з міркувань зручності обслуговування)</li></ul>

en: The following is a dump of the data that is rendered from this display. It is used for debugging purposes only.
uk: Нижче наведено дамп даних, що буде візуалізовано на даному відображенні. Він використовується тільки для зневадження.

en: Gold
uk: Золото

en: Only set this if you need a very specific resolution.
uk: Налаштовувати тільки при необхідності дуже особливої роздільної здатності.

en: Wrap Date Line
uk: Згорнути дані в рулон
