Openlayers (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Normal
ur: عمومی
