OpenLayers (7.x-2.0-beta11) - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Language
fy: Taal

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: Navigation
fy: Navigaasje
