Openlayers (7.x-2.0-beta3) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: Anchor
az: Lövbər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Square
az: Kvadrat

en: Map
az: Xəritə

en: Style
az: Stil

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Exceptions
az: Əlavələr

en: Default style
az: Defolt üslub

en: Round
az: Dəyirmi

en: Displays
az: Göstərir

en: Styles
az: Üslublar
