OpenLayers (7.x-2.0-beta3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Navigation
mk: Навигација
