Openlayers (7.x-2.0-beta3) - en to rw translation catalogue (8 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Red
rw: Umutuku

en: Green
rw: Icyatsi

en: Blue
rw: Ubururu
