Openlayers (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Path
sv: Sökväg

en: Anchor
sv: Ankare

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Navigation
sv: Navigering

en: Square
sv: Ruta

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Map
sv: Karta

en: Red
sv: Röd

en: Style
sv: Stil

en: Storage
sv: Lagring

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Exceptions
sv: Undantag

en: Distance
sv: Distans

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Rounded corners
sv: Rundade hörn

en: Ratio
sv: Förhållande

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Default style
sv: Standardstil

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Round
sv: Avrundning

en: Displays
sv: Visningar

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Enabled, title
sv: Aktiverad, titel

en: Watch
sv: Bevaka

en: View mode
sv: Visningsläge
