Openlayers (7.x-2.0-beta5) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Anchor
gl: Áncora

en: Options
gl: Opcións

en: Separator
gl: Separador

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Square
gl: Cadrado

en: Save and edit
gl: Gardar e editar

en: Threshold
gl: Umbral

en: Map
gl: Mapa

en: Stroke color
gl: Esquema de cor

en: Red
gl: Vermello

en: Style
gl: Estilo

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Exceptions
gl: Excepcións

en: Transparent
gl: Transparente

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Point
gl: Punto

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Round
gl: Redondear

en: Displays
gl: Presentación

en: Styles
gl: Estilos

en: View mode
gl: Modo de vista
