Openlayers (7.x-2.0-beta6) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Style
bs: Stil

en: Storage
bs: Pohrana

en: Round
bs: Zaokruži

en: Displays
bs: Prikazi
