Openlayers (7.x-2.0-beta6) - en to ca translation catalogue (87 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Anchor
ca: Àncora

en: Options
ca: Opcions

en: Separator
ca: Separador

en: Activated
ca: Activat

en: Image Path
ca: Camí de les imatges

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Navigation
ca: Navegació

en: Square
ca: Quadrat

en: Save and edit
ca: Desa i edita

en: Threshold
ca: Llindar

en: Map
ca: Mapa

en: Red
ca: Vermell

en: Style
ca: Estil

en: Map Title
ca: Títol del mapa

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Base URL
ca: URL base

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: Exceptions
ca: Excepcions

en: Solid
ca: Sòlid

en: Distance
ca: Distància

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Raw
ca: Cru

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: API Keys
ca: Claus d'API

en: Ratio
ca: Ràtio

en: Settings page
ca: Pàgina de paràmetres

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Default style
ca: Estil per defecte

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Displays
ca: Presentacions

en: Behaviors
ca: Comportaments

en: Projections
ca: Projeccions

en: Base layers
ca: Capes base

en: Layers
ca: Capes

en: Styles
ca: Estils

en: Zoom to Layer
ca: Zoom a la capa

en: OSM Cycling Map
ca: Mapa Ciclista OSM

en: OSM Overlay
ca: Superposició OSM

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom

en: Temporary Style
ca: Estil temporal

en: Provides OpenLayers Views plugins.
ca: Proporciona extensions d'OpenLayers per al Views.

en: OpenLayers Map
ca: Mapa OpenLayers

en: geographical projection
ca: projecció geogràfica

en: CSS Path
ca: Camí dels CSS

en: Center & Bounds
ca: Centre i Límits

en: Centerpoint
ca: Punt central

en: Layers & Styles
ca: Capes i estils

en: Map Projection
ca: Projecció del Mapa

en: Google API Key
ca: Clau API de Google

en: Google Maps Satellite Imagery.
ca: Imatges de satèl·lit del Google Maps

en: Google Maps with roads and terrain.
ca: Google Maps amb carreteres i terreny.

en: Layer Title
ca: Títol de la capa

en: Data layer for OpenLayers maps.
ca: Capa de dades per a mapes d'OpenLayers.

en: Center, middle
ca: Centre, al mig

en: Center, top
ca: Centre, a dalt

en: Center, bottom
ca: Centre, a baix

en: Left, middle
ca: Esquerra, al mig

en: Left, top
ca: Esquerra, a dalt

en: Left, bottom
ca: Esquerra, a baix

en: Right, middle
ca: Dreta, al mig

en: Right, top
ca: Dreta, a dalt

en: Right, bottom
ca: Dreta, a baix

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Style Properties
ca: Propietats de l'estil

en: The specific properties for the style.
ca: Les propietats específiques per l'estil.
